Taal: Nederlands

Medewerkers

Onze medewerkers van de frontoffice:

Quintus J. Lampe

Quintus J. Lampe

Algemeen directeur

+31(0)515 445540

q.lampe@lampe.nl

Martijn Lampe

Martijn Lampe

Sales Director

Verkoopadviseur Midden Nederland

+31(0)515-445540

m.lampe@lampe.nl

Abe Kornelis

Abe Kornelis

Verkoopadviseur Noord Nederland

+31(0)515-445540

a.kornelis@lampe.nl

Maarten Stuurman

Maarten Stuurman

Technical Director

Manager Technical Services 

+31(0)515-445549

m.stuurman@lampe.nl

Joris Lampe

Joris Lampe

Marketing/ Sales Manager

+31(0)515-445542

j.lampe@lampe.nl

Koos van der Meeren

Koos van der Meeren

Verkoopadviseur filtratie/technisch

+31(0)515 445544

k.vdmeeren@lampe.nl

Jacqueline Kornelis

Jacqueline Kornelis

Verkoopadviseur filtratie/technisch

+31(0)515-445540

j.kornelis@lampe.nl

Bauke de Haan

Verkoopadviseur filtratie/technisch

+31(0)515-445540

b.dehaan@lampe.nl

Sander van der Meer

Verkoopadviseur filtratie/technisch

+31 (0)515445540

s.vdmeer@lampe.nl

René Vellinga

René Vellinga

Accountmanager

wasserijtechniek

+31(0)515-445543

r.vellinga@lampe.nl

Ida Sijtzema

Ida Sijtzema

Back-office

+31(0)515-445544

i.sijtzema@lampe.nl

Betty Rozendaal

Betty Rozendaal

Front office

wasserijtechniek 

+31(0)515-445543

b.rozendaal@lampe.nl

Marco Nieuwenhuis

Front office wasserijtechniek

+31(0)515 445543

m.nieuwenhuis@lampe.nl

Toon Scholten

Toon Scholten

Inkoop/Purchase

+31(0)515 445548

t.scholten@lampe.nl

Yme Jan van der Draai

Yme Jan van der Draai

Bedrijfsleider

+31(0)515-445547

y.vanderdraai@lampe.nl

Gina Heukers

Hoofd administratie

+31(0)515 445540

g.heukers@lampe.nl