Onze organisatie

Onze geschiedenis gaat ver terug in de tijd en is nauw verweven met de ontwikkeling van de confectie en de handel in textiel in Duitsland en Nederland. Wat in 1875 begon met de verkoop van textiel voor de lokale zuivelindustrie vanuit de firma Gebroeders Lampe, ontwikkelde zich al snel tot importeur, confectioneur en groothandel in textiel.

Rond de jaren ‘30 dienden zich steeds meer toepassingen in de textiel aan. Bernard Heinrich Lampe heeft hier snel en slim op ingespeeld. Het aanbod technisch textiel groeide, al snel gevolgd met de opkomst van synthetische vezels. 

Tegenwoordig zijn wij gegroeid naar een bedrijf waarin de klant centraal staat, geven we graag advies en zijn we gespecialiseerd in veel verschillende technisch textiel toepassingen. Van wasserijvilt naar filtratietextiel en industrieelvilt. Met onze eigen confectie weten wij voor elk textiel- of viltprobleem een goede oplossing te leveren. Daarnaast beschikken we over een montageteam zodat onze klanten volledig ontzorgt kunnen worden.

Onze missie: Onze opdrachtgevers verzekeren van de beste totaaloplossing in technisch textiel

Onze kernwaarden:

  • Delen van onze kennis en ervaring;
  • Eerlijk en helder communiceren;
  • Meedenken en –doen;
  • Creëren van passende hi-tex oplossingen;
  • Zorgen voor de beste klantervaring. 

 

Meer weten? Bekijk onze brochure of bekijk onze bedrijfsanimatie: https://www.youtube.com/watch?v=H04jaIMfMbo 

"
Inmiddels is onze organisatie volledig gericht op het leveren van een totaalpakket voor onze afnemers; zowel in de producten die we zelf ontwikkelen als het advies en onze service.
"
Quintus Lampe

 

Direct met de juiste expert om tafel?

Die actief mee kan denken en samen met u opzoek gaat naar slimme (innovatieve) oplossingen? Wij hebben onze expertises ingedeeld in zes specifieke divisies met een eigen verkoop,- en serviceteam. Ervaren vakmensen die uw productieproces onderzoeken, actief meedenken en er op zijn gericht om het totaalproces te optimaliseren.

Als specialist op het gebied van technisch textiel ontwikkelen wij samen met onze klanten hi-tex totaaloplossingen. We onderzoeken nauwkeurig het (productie)proces, denken actief mee en delen graag kennis en ervaring. Met als resultaat de ontwikkeling van innovatieve en hi-tex totaaloplossingen waar we samen trots op zijn. Van bouw en utiliteit tot voedingsmiddelenindustrie: wij hebben een duurzame relatie met onze klanten in diverse branches.

 

Voedingsmiddelen-
industrie

 

Diervoedings-
industrie 

 

Farmacie en 
chemie

 

Proces-
industrie

 

Bouw en 
utiliteit

 

Asfalt en 
rookgas

 

Energie en 
biomassa

 

dierenvoedingsindustrie farmacie en chemie
 
Eigen productie
Wist u dat wij over eigen productiefaciliteiten beschikken? Hiermee kunnen wij hi-tex oplossingen creëren, maar ook zeer efficiënt en snel continue hoogwaardige kwaliteit leveren. In combinatie met onze jarenlange kennis en ervaring op het gebied van technisch textiel (en haar toepassingen) kunnen wij sluitende oplossingen bieden, processen optimaliseren en u volledig ontzorgen!
                                                                                                        

   


Montage en onderhoud uitbesteden? Onze ervaren servicemonteurs en verkoopadviseurs nemen het graag voor je uit handen!

Ook voor inspecties, onderhoudswerkzaamheden, installatiewerkzaamheden en metingen komen we graag bij je langs. Daarnaast adviseren wij je graag bij optimalisatie van (totaal) filtersysteem, eventueel ondersteund met metingen en/of inspecties.

Montage en 
onderhoud

Inspecties en
metingen

Delen van 
kennis
Maatwerk en
ontwikkeling

maatwerk en ontwikkeling

 

                  

ONS TEAM

Creators of hi-tex solutions

  • Quintus J. Lampe
  • Algemeen directeur
  • +31 515 445544
  • q.lampe@lampe.nl
  • Maarten Stuurman
  • Director Sales en Services
  • +31 515 445549
  • m.stuurman@lampe.nl
  • Joris Lampe
  • Purchase Manager / Product Development
  • +31 515 445542
  • j.lampe@lampe.nl
  • Martijn Lampe
  • Accountmanager Midden Nederland (Expert stoffiltratie)
  • +31 6 53587008
  • m.lampe@lampe.nl
  • Abe Kornelis
  • Accountmanager Noord Nederland
  • +31 6 12736050
  • a.kornelis@lampe.nl
  • Mario Brehm
  • Accountmanager Zuid Nederland
  • +31 6 31990393
  • m.brehm@lampe.nl
  • René Vellinga
  • Accountmanager Wasserijtechniek
  • +31 515 445543
  • r.vellinga@lampe.nl
  • Marco Nieuwenhuis
  • Verkoop & Advies Wasserijtechniek & Airsocks
  • +31 515 445543
  • m.nieuwenhuis@lampe.nl
  • Betty Rozendaal
  • Verkoop & Advies Wasserijtechniek
  • +31 515 445543
  • b.rozendaal@lampe.nl
  • Bauke de Haan
  • Verkoop & Advies Filtratie
  • +31 515 445540
  • b.dehaan@lampe.nl
  • Jacqueline Kornelis
  • Verkoop & Advies Filtratie
  • +31 515 445540
  • j.kornelis@lampe.nl
  • Iwan van der Wei
  • Verkoop & Advies Filtratie
  • +31 515 445540
  • i.vdwei@lampe.nl
  • Patricia Meijer
  • Verkoop & Advies Eurofelt
  • +31 515 412541
  • p.meijer@eurofelt.nl
  • Ida Sijtzema
  • Back-office Technical Services
  • +31 515 445544
  • i.sijtzema@lampe.nl
  • Gina Heukers
  • Hoofd administratie
  • +31 515 445541
  • g.heukers@lampe.nl
  • Toon Scholten
  • Inkoop/Purchase
  • +31 515 445548
  • t.scholten@lampe.nl