Onze organisatie

Onze geschiedenis gaat ver terug in de tijd en is nauw verweven met de ontwikkeling van de confectie en de handel in textiel in Duitsland en Nederland.
Wat in 1875 begon met de verkoop van textiel voor de lokale zuivelindustrie vanuit de firma Gebroeders Lampe, ontwikkelde zich al snel tot importeur, confectioneur en groothandel in textiel.


Rond de jaren ‘30 dienden zich steeds meer toepassingen in de textiel aan. Bernard Heinrich Lampe heeft hier snel en slim op ingespeeld. Het aanbod technisch textiel groeide, al snel gevolgd met de opkomst van synthetische vezels.

 

"
Inmiddels is onze organisatie volledig gericht op het leveren van een totaalpakket voor onze afnemers; zowel in de producten die we zelf ontwikkelen als het advies en onze service. Innovatie en creatief ondernemerschap zijn daarbij belangrijke speerpunten. Onze opdrachtgevers verzekeren van de beste totaaloplossing in technisch textiel, dat is onze missie
"
aldus, Quintus Lampe

Als specialist op het gebied van technisch textiel ontwikkelen wij samen met onze klanten hi-tex totaaloplossingen. Van bouw en utiliteit tot voedingsmiddelenindustrie, wij hebben een duurzame relatie met onze klanten in diverse branches. Met onze hoge kwaliteitsnormen en onze eigen productiefaciliteiten kunnen wij snel en flexibel schakelen. Samen met onze klanten onderzoeken wij het (productie)proces, denken actief mee en delen we kennis en ervaring. Met als resultaat de ontwikkeling van innovatieve en hi-tex totaaloplossingen waar we samen trots op zijn.

 

Farmacie en 
chemie 

Dierenvoedings-
industrie

Proces-
industrie
Bouw en 
utiliteit
Asfalt en 
rookgas
Energie en 
biomassa
    farmacie en chemie      dierenvoedingsindustrie             

 

"
Direct met de juiste expert om tafel? Onze expertises zijn ingedeeld in vijf specifieke divisies met een eigen verkoop,- en serviceteam. Ervaren vakmensen die uw productieproces onderzoeken, actief meedenken en er op zijn gericht om uw totaalproces te optimaliseren
"
aldus, Joris Lampe

Eigen productie
Wist u dat wij over eigen productiefaciliteiten beschikken? Hiermee kunnen wij hi-tex oplossingen voor u creëren, maar ook zeer efficiënt en snel continue hoogwaardige kwaliteit leveren. In combinatie met onze jarenlange kennis en ervaring op het gebied van technisch textiel (en haar toepassingen) kunnen wij voor uw proces sluitende oplossingen bieden, processen optimaliseren en u volledig ontzorgen!

            

 


Montage en onderhoud uitbesteden? Onze ervaren servicemonteurs en verkoopadviseurs nemen het graag voor u uit handen!
Ook voor inspecties, onderhoudswerkzaamheden, installatiewerkzaamheden en metingen komen we graag bij u langs. Daarnaast adviseren wij u graag bij optimalisatie van uw (totaal) filtersysteem, eventueel ondersteund met metingen en/of inspecties.

Onze kernwaarden:

  • Delen van onze kennis en ervaring;
  • Eerlijk en helder communiceren;
  • Meedenken en –doen;
  • Creëren van passende hi-tex oplossingen;
  • Zorgen voor de beste klantervaring.
Montage en 
onderhoud

Inspecties en
metingen

Delen van 
kennis
Maatwerk en
ontwikkeling
        maatwerk en ontwikkeling

 

ONS TEAM

Creators of hi-tex solutions

  • Maarten Stuurman
  • Technical Director / Manager Technical Services
  • +31(0)515-445549
  • m.stuurman@lampe.nl
  • Quintus J. Lampe
  • Algemeen directeur
  • +31(0)515 445540
  • q.lampe@lampe.nl
  • Martijn Lampe
  • Sales Director / Verkoopadviseur Midden Nederland
  • +31(0)515-445540
  • m.lampe@lampe.nl
  • Abe Kornelis
  • Verkoopadviseur Noord Nederland
  • +31(0)515-445540
  • a.kornelis@lampe.nl
  • Mario Brehm
  • Verkoopadviseur Zuid Nederland
  • +31(0)515 445540
  • m.brehm@lampe.nl
  • Joris Lampe
  • Marketing/ Sales Manager
  • +31(0)515-445542
  • j.lampe@lampe.nl
  • René Vellinga
  • Accountmanager wasserijtechniek
  • +31(0)515-445543
  • r.vellinga@lampe.nl
  • Marco Nieuwenhuis
  • Front office wasserijtechniek
  • +31(0)515 445543
  • m.nieuwenhuis@lampe.nl
  • Betty Rozendaal
  • Front office wasserijtechniek
  • +31(0)515-445543
  • b.rozendaal@lampe.nl
  • Koos van der Meeren
  • Verkoopadviseur filtratie/technisch
  • +31(0)515 445544
  • k.vdmeeren@lampe.nl
  • Bauke de Haan
  • Verkoopadviseur filtratie/technisch
  • +31(0)515-445540
  • b.dehaan@lampe.nl
  • Jacqueline Kornelis
  • Verkoopadviseur filtratie/technisch
  • +31(0)515-445540
  • j.kornelis@lampe.nl
  • Sander van der Meer
  • Verkoopadviseur filtratie/technisch
  • +31 (0)515445540
  • s.vdmeer@lampe.nl
  • Berend de Hoop
  • Servicecoördinator
  • 31 (0)515 445549
  • b.dehoop@lampe.nl
  • Andréa Boersma
  • Verkoopadviseur Eurofelt
  • a.boersma@eurofelt.nl
  • Patricia Meijer
  • p.meijer@eurofelt.nl
  • Gertrude de Haan-Nieuwenhuis
  • Verkoopadviseur
  • 0515-412541
  • Suzanne Timmerman
  • Verkoopadviseur
  • +31 (0)515-412541
  • s.timmerman@eurofelt.nl
  • Ilse Reitsma
  • Marketing & Communicatie
  • +31(0)515-445542
  • i.reitsma@lampe.nl
  • Ida Sijtzema
  • Back-office
  • +31(0)515-445544
  • i.sijtzema@lampe.nl
  • Toon Scholten
  • Inkoop/Purchase
  • +31(0)515 445548
  • t.scholten@lampe.nl
  • Yme Jan van der Draai
  • Bedrijfsleider
  • +31(0)515-445547
  • y.vanderdraai@lampe.nl
  • Gina Heukers
  • Hoofd administratie
  • +31(0)515 445540
  • g.heukers@lampe.nl

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?