Onze organisatie

Onze geschiedenis gaat ver terug in de tijd en is nauw verweven met de ontwikkeling van de confectie en de handel in textiel in Duitsland en Nederland.
Wat in 1875 begon met de verkoop van textiel voor de lokale zuivelindustrie vanuit de firma Gebroeders Lampe, ontwikkelde zich al snel tot importeur, confectioneur en groothandel in textiel.


Rond de jaren ‘30 dienden zich steeds meer toepassingen in de textiel aan. Bernard Heinrich Lampe heeft hier snel en slim op ingespeeld. Het aanbod technisch textiel groeide, al snel gevolgd met de opkomst van synthetische vezels.

 

"
Inmiddels is onze organisatie volledig gericht op het leveren van een totaalpakket voor onze afnemers; zowel in de producten die we zelf ontwikkelen als het advies en onze service. Innovatie en creatief ondernemerschap zijn daarbij belangrijke speerpunten. Onze opdrachtgevers verzekeren van de beste totaaloplossing in technisch textiel, dat is onze missie
"
aldus, Quintus Lampe

Als specialist op het gebied van technisch textiel ontwikkelen wij samen met onze klanten hi-tex totaaloplossingen. We onderzoeken nauwkeurig het (productie)proces, denken actief mee en delen we graag kennis en ervaring. Met als resultaat de ontwikkeling van innovatieve en hi-tex totaaloplossingen waar we samen trots op zijn. Van bouw en utiliteit tot voedingsmiddelenindustrie, wij hebben een duurzame relatie met onze klanten in diverse branches.

 

Voedingsmiddelen-
industrie

 

Diervoedings-
industrie 

 

Farmacie en 
chemie

 

Proces-
industrie

 

Bouw en 
utiliteit

 

Asfalt en 
rookgas

 

Energie en 
biomassa

 

dierenvoedingsindustrie farmacie en chemie

 

"
Direct met de juiste expert om tafel? Onze expertises zijn ingedeeld in vijf specifieke divisies met een eigen verkoop,- en serviceteam. Ervaren vakmensen die uw productieproces onderzoeken, actief meedenken en er op zijn gericht om uw totaalproces te optimaliseren
"
aldus, Joris Lampe

Eigen productie
Wist u dat wij over eigen productiefaciliteiten beschikken? Hiermee kunnen wij hi-tex oplossingen voor u creëren, maar ook zeer efficiënt en snel continue hoogwaardige kwaliteit leveren. In combinatie met onze jarenlange kennis en ervaring op het gebied van technisch textiel (en haar toepassingen) kunnen wij voor uw proces sluitende oplossingen bieden, processen optimaliseren en u volledig ontzorgen!

                                                                                                        

   


Montage en onderhoud uitbesteden? Onze ervaren servicemonteurs en verkoopadviseurs nemen het graag voor u uit handen!
Ook voor inspecties, onderhoudswerkzaamheden, installatiewerkzaamheden en metingen komen we graag bij u langs. Daarnaast adviseren wij u graag bij optimalisatie van uw (totaal) filtersysteem, eventueel ondersteund met metingen en/of inspecties.

Onze kernwaarden:

  • Delen van onze kennis en ervaring;
  • Eerlijk en helder communiceren;
  • Meedenken en –doen;
  • Creëren van passende hi-tex oplossingen;
  • Zorgen voor de beste klantervaring. 
Montage en 
onderhoud

Inspecties en
metingen

Delen van 
kennis
Maatwerk en
ontwikkeling

maatwerk en ontwikkeling

 

              

ONS TEAM

Creators of hi-tex solutions

  • Maarten Stuurman
  • Technical Director / Manager Technical Services
  • +31(0)515-445549
  • m.stuurman@lampe.nl
  • Quintus J. Lampe
  • Algemeen directeur
  • +31(0)515 445540
  • q.lampe@lampe.nl
  • Martijn Lampe
  • Accountmanager Midden Nederland
  • +31(0)515-445540
  • m.lampe@lampe.nl
  • Abe Kornelis
  • Accountmanager Noord Nederland
  • +31(0)515-445540
  • a.kornelis@lampe.nl
  • Mario Brehm
  • Accountmanager Zuid Nederland
  • +31(0)515 445540
  • m.brehm@lampe.nl
  • Joris Lampe
  • Marketing/ Sales Manager
  • +31(0)515-445542
  • j.lampe@lampe.nl
  • René Vellinga
  • Accountmanager wasserijtechniek
  • +31(0)515-445543
  • r.vellinga@lampe.nl
  • Marco Nieuwenhuis
  • Verkoop & Advies wasserijtechniek
  • +31(0)515 445543
  • m.nieuwenhuis@lampe.nl
  • Betty Rozendaal
  • Verkoop & Advies wasserijtechniek
  • +31(0)515-445543
  • b.rozendaal@lampe.nl
  • Koos van der Meeren
  • Verkoop & Advies filtratie
  • +31(0)515 445544
  • k.vdmeeren@lampe.nl
  • Bauke de Haan
  • Verkoop & Advies filtratie
  • +31(0)515-445540
  • b.dehaan@lampe.nl
  • Jacqueline Kornelis
  • Verkoop & Advies filtratie
  • +31(0)515-445540
  • j.kornelis@lampe.nl
  • Sander van der Meer
  • Verkoop & Advies filtratie
  • +31 (0)515445540
  • s.vdmeer@lampe.nl
  • Berend de Hoop
  • Servicecoördinator
  • 31 (0)515 445549
  • b.dehoop@lampe.nl
  • Andréa Boersma
  • Accountmanager Eurofelt
  • 0515-412541
  • a.boersma@eurofelt.nl
  • Patricia Meijer
  • Verkoop & Advies Eurofelt
  • 0515-412541
  • p.meijer@eurofelt.nl
  • Gertrude de Haan-Nieuwenhuis
  • Verkoopadviseur Eurofelt
  • 0515-412541
  • g.dehaan@eurofelt.nl
  • Suzanne Timmerman
  • Verkoopadviseur Eurofelt
  • +31 (0)515-412541
  • s.timmerman@eurofelt.nl
  • Gina Heukers
  • Hoofd administratie
  • +31(0)515 445540
  • g.heukers@lampe.nl
  • Ilse Reitsma
  • Marketing & Communicatie
  • +31(0)515-445542
  • i.reitsma@lampe.nl
  • Ida Sijtzema
  • Back-office
  • +31(0)515-445544
  • i.sijtzema@lampe.nl
  • Toon Scholten
  • Inkoop/Purchase
  • +31(0)515 445548
  • t.scholten@lampe.nl

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?